Založ si blog

Novinárovi Schutzovi – len poznámka

Doteraz som nevedel, že novinár toho mena existuje, ale po dnešnom blogu od autora ferro o ňom viem, hoci ho samozrejme – podľa citácií – nepovažujem za novinára, len takého ideologického poskoka, a to značne primitívnej triedy. Takí novinári tu boli naposledy v 50-tych rokoch. Písali čo potrebovali vládnúci komunisti, riadení ideologicky zo zahraničia. Takže k téme (tej Schutzovej).

V jednom z predošlých blogov som citoval diskutujúceho na Gumshoe News, ktorý inému účastníkovi vysvetľoval, že: Ja som si hneď, jasne, definoval jeho pozíciu, či si je vedomý, že toto takzvané Corona očkovanie bolo POKUSNÉ, a momentálne neratifikované pre všeobecné použitie. Že to malo trvať do roku 2024, keď všetky údaje z pokusov budú pozbierané a vyhodnotené, a zistenia o veci ÚDAJNE zverejnené, či je to pre ľudí bezpečné, či to bolo prínosom, a skutočne fungovalo v neutralizovaní toho vírusu.

Tu som sa ja pri zverejňovaní dopustil určitej „nedbalosti“ – nechal som to tak. Ale to bola chyba. Ten diskutujúci totiž pri vysvetľovaní použil dobu testovania vakcín, ktoré sú klasickými vakcínami – také, ako napríklad predtým používané vakcíny proti sezónnej chrípke, alebo ochoreniam ako napr. kiahne. Boli založené na oslabených vírusoch alebo baktériách. Tú vakcínu – proti chrípke – človek dostal, a po niekoľkých mesiacoch, bez ohľadu na to, či tú chrípku dostal alebo nie, vakcína sa v tele vstrebala, teda stratila sa. Ale tieto vakcíny sú mRNA vakcíny a podľa dostupných informácií sa môžu stať súčasťou našej genetickej výbavy, a prípadne teda dokonca zdediť. Zatiaľ to nikto nevyvrátil. A teda testovanie týchto vakcín nemôže trvať len do roku 2024. Vakcína, ktorá porušuje Oviedsku konvenciu, a zasahuje do oblasti DNA by sa mala testovať násobne dlhšie, napr. 12-14 rokov.

Tú chybu som medzitým napravil, zapojil som sa do diskusie na Gumshoe News a to vyššie uvedené som tam doplnil. Ale považujem to za vhodné čítanie pre dotyčného vakcinačného ideológa, ktorý má názor – dôsledne komunistický – že ľudia nemajú nárok konať podľa rozumu a zákona! V situácii, keď spoločnosť, dirigovaná nadnárodnou mafiou cez nejakú ideológiu, tlačí ľudí do podriadenia sa tlaku, ktorého sa dopúšťa štát ideologicky riadený zo zahraničia. Ešte raz: útočí na ľudí, ktorí chcú aby bol zákon dodržaný – to je presná kópia tých 50-tych rokov, a aj s takými novinármi, ktorí sa do tých zverstiev proti ľuďom presne tým istým spôsobom šplhúnsky zapájali.

A ešte na doplnenie vzdelania novodobého súdruha: Nútenie ľudí do vakcinácie vakcínami ktoré sú v štádiu testovania – t.j. do účasti na testovaní vyvíjaných liekov – predstavuje aj porušovanie nadnárodného zákona menom Norimberský Kódex. A skutočnosť, že štát tlačí na ľudí – hoci aj nepriamymi spôsobmi – rôznymi psychologickými metódami, tlakmi „proti neočkovaným“ napríklad rôznymi formami diskriminácie – nič nemení na skutočnosti, že sa tým štát dopúšťa protizákonného – a to organizovaného – konania.

Ukrajinské pozície NATO v rozklade

21.06.2022

Karl Haki, Strategic Culture Foundation , 18.6. Trvalé následky z rozpadajúcich sa lží predstavuje hlavne erózia toho domnelého vodcovstva prisluhovačov USA a NATO. Bidenova administratíva, Západné médiá (t.j. systém propagandy) a vojenská os NATO sa dostali do priameho konfliktu s realitou. Prvým príznakom je opadnutie toho hurá postoja a výzva ich milovanému Kijevskému [...]

Rusko prepísalo umenie hybridnej vojny 2

13.06.2022

2.časť. Pepe Escobar, Strategic Culture Foundation: Counteracting financial Shock’n Awe Dnes je už úplne jasné, že „Operácia Z s otvoreným koncom“ cieli na unipolárnu moc Hegemóna, nekonečnú expanziu vazalského NATO, a finančnú architektúru sveta – akési poprepletané kombo (aj čosi ako rozličný tovar) – ktoré výrazne presahuje vojnové pole na Ukrajine. [...]

Tajná interná správa Pfizeru

08.06.2022

Tento článok z Gumshoe News nám pripomína, že „akcia COVID a vakcíny“ stále pokračuje rôznymi formami, hoci vakcinácia sa v súčasnosti nikde nepretláča. Článok obsahuje úvodné slovo od Dee McLachlan a video. To video si treba spustiť z originálu, je v angličtine. Takže ten úvod Dee McLachlan, ktorý je do určitej miery postačujúci: Ten Hlavný Herec — firma Pfizer [...]

Josef S., dozorca

Bývalý 101-ročný dozorca zo Sachsenhausenu dostal päť rokov väzenia

28.06.2022 11:41

Proces je označovaný ako jeden z posledných, ktoré Nemecko s pomocníkmi nacistického režimu 77 rokov po druhej svetovej vojne vedie.

Polícia / Hranice / Kontroly /

Auto na Ružinovskej ulici v Bratislave zrazilo chodca, úsek je neprejazdný

28.06.2022 11:27

Úsek sa dá obísť po Herlianskej, Drieňovej a Bajkalskej ulici.

Homosexuál / LGBTI / Gay /

Návrh o zákaze dúhových vlajok na budovách presunuli poslanci na september

28.06.2022 10:44

Potvrdil to nezaradený poslanec Tomáš Taraba, podľa ktorého má návrh v septembri väčšiu šancu získať podporu.

North Macedonia NATO Exercise

Financial Times: NATO musí ukázať, že to s obranou východného krídla myslí vážne

28.06.2022 10:26

NATO rozmiestni niekoľko tisíc vojakov do každého pobaltského štátu a rozšíri svoje sily rýchlej reakcie zo 40-tisíc na 300-tisíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 392
Celková čítanosť: 1468114x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie