Založ si blog

Život na území nepriateľa. Amerika, toto chceš?

Zvyšok titulku: Ak nie, tak toto sa musí stať na navrátenie Ameriky

Autor Brian Shilhavy, Editor, Health Impact News

Tí z nás, ktorí žijeme v USA, momentálne žijeme na území okupovanom nepriateľom. Zločinci (The criminals), ktorí prevádzkujú krajinu, sú Bilionári z Wall Street, zväčša z Big Pharma a Big Tech, a ich Centrálni Bankári. (v zvyšnej časti tohoto článku budem o nich hovoriť ako o “Globalistoch.”)

Prevzali krajinu bez prevratu (without a coup), bez revolúcie, a minimálnou vojenskou intervenciou aby skonfiškovali (seize) ovládanie celého národa. Jediná úloha ktorú hralo vojsko bola Trumova operácia – Trump’s Operation Warp Speed – ktorá orabovala Ameriku o TRILIÓNY dolárov, ktoré dal Big Pharme, aby mohli vykonať toto tyranské ovládnutie Spojených Štátov.

//Operation Warp Speed (OWS) bola verejno–privátne partnerstvo iniciované vládou USA, aby umožnilo a urýchlilo vývoj, výrobu, a distribúciu COVID-19 vakcín, terapeutík, a diagnostiky. // (Všetky tri posledné slová majú byť v úvodzovkách.)

Nenasadili presviedčanie, nepoužili nadradenú palebnú silu, ako tanky a SWAT teamy, (špeciálne zbrane a taktiky na „presadzovanie zákona“), oni len jednoducho deklarovali “pandémiu” nad “smrteľným vírusom” a potom povedali všetkým aby išli domov a ostali tam, a aby určite stále nosili masku, dokonca aj v interiéri, a aby sa prestali medzi sebou združovať.

V podstate deklarovali Ústavu Spojených Štátov za prázdnu, a neplatnú (null and void), aby mohli “bojovať s vírusom” cez “núdzové nariadenia” o ktorých tvrdili, že sú nadradené Ústave.

Ináč, myslím si, že existovali pripravené bojové plány. Všetci očakávali veľké nepokoje a bitky okolo celoštátnych volieb a inaugurácie minulý rok. Nakoniec, veď sme dostali z toho ochutnať vo väššine veľkých mestských oblastí minulé leto, so začiatkom v Minneapolis.

Ale myslím si, že tí Globalisti videli, ako úspešne fungovala ich vláda strachu, a aká žalostná bola tá “vzbura” v D.C. – Washington – na začiatku Januára, takže sa proste rozhodli ísť plnou parou vpred a začali pichať injekcie každému a zabili tým spôsobom značnú časť populácie, keďže nebola v podstate vôbec žiadna opozícia voči ich hnusným plánom až doteraz.

Žiadne tanky, žiadne ozbrojené sily, žiadne “špinavé” bomby – proste len lži a vysielanie propagandy cez ich korporátne médiá – nič viac nepotrebovali na úspešné nasadenie ich plánov.

Oni teraz riadia všetky tri zložky federálnej vlády, hospodárstvo, a väčšinou aj každodenné životy Americkej populácie.

Ešte stále im ostáva plno roboty, bezpochyby, v rámci prechodu na jednu svetovú vládu, s jednotnou digitálnou svetovou menou, vládnúcou masám, ktorých počet chcú výrazne znížiť, nasadením tých nových COVID injekcií, ktoré boli vypustené len pred pár mesiacmi.

Nemajú vôbec zámer dovoliť životom Američanov, aby sa vrátili do “normálu”, teraz definovaného ako život „ročníka – použité slovo vintage – 2019“. Ak budeme pokračovať v nasom nasadenom smere, veci sa vyvinú smerom k OVEĽA horšiemu. Úmrtia a deštrukcia sa začnú znásobovať ku koncu roka, takže rok 2020 bude v tom svetle vyzerať ako ročné prázdniny

Sú toto USA ktoré chcete, Amerika?

Ak nie, tak v tomto článku naznačím čo sa musí stať, aby sme vrátili späť ovládanie tejto krajiny.

A treba vyjasniť jednu vec hneď tu, aby mnohí z vás nezabíjali čas pokračovaním v čítaní tohto článku: NEZAHNRUJE to vrátenie Trumpa späť k moci.

Nie, politici, ktorí sú zamočení v tomto totálnom prevzatí moci v Amerike musia byť uväznení, súdení na neutrálnom (ale plne zákonnom Ústavnom) súdnom dvore, a ak im bude dokázaná vina, verejne popravení za masovú vraždu a genocídu.

A to zahrnuje Donalda Trumpa .

Ak vás to trápi, tak choďte prosím svojou cestou. Pretože tí z Vás, ktorí ste členmi Trumpovhop náboženského kultu, ste jednou z príčin, prečo sme dnes tam kde sme, a vy sa musíte uhnúť z cesty, ak máme túto prácu vykonať.

Pretože toto nemá žiadne politické riešenia. Každý, kto si myslí, že táto krajina bola v lepšom stave na konci Trumpovej vlády ako keď prevzal úrad, je obeťou ilúzie.

Trump nikdy nebol zvolený, ak máme začať od začiatku. Bol vybratý Globalistami (tak ako všetci moderní prezidenti USA) aby hral rolu v udalostiach roku 2020, ktoré boli pripravované ROKY.

Zábavný priemysel a masové médiá boli riadené CIA už dlho, a v Trumpovi našli perfektného vedúceho herca pre vedúcu rolu v ich scenári. Vyšiel z Klubu Bilionárov z Wall Street, a mal aj roky skúseností v priemysle zábavy, tak mu ten džob dali.

Paralelne s psychologickou operáciou Q (the Q psyop), to bol brilantný plán, a fungoval skoro bezchybne. Udržoval krajinu hlboko rozdelenú počas viac ako troch rokov, predtým ako ten plán vykonali, čím predišli zjednotenému typu opozície voči ich plánom.

CIA sa zodpovedá a je riadená Globalistami, a oni rozhodujú o osude národov, včítane toho, kto by mal byť ich politickým vodcom (moja vsuvka: u nás to momentálne presne zodpovedá, podľa výsledkov, napr. konkrétne najväčší počet mŕtvych na COVID per capita na svete). Ak sa tí vodcovia odchýlia príliš od scenára, sú eliminovaní.

Presne ako tí ľudia v Afrike, v krajinách ako Burundi a Tanzánia, kde ich vodcovia sa pokúsili odhaliť klamstvá okolo COVIDu a urobiť to, čo bolo dobré pre ich ľudí.

Dnes sú mŕtvi.

Ak chceš Zmenu, Zmena Začína u TEBA.

Ešte záverečná poznámka: Tí spomenutí vodcovia národov v Afrike len postrehli úmyselnú chybu v PCR testoch – počet opakovaní 45 namiesto 25 – ktorá bola vlastne základom „pandémie“, a dali testovať na COVID vzorky – zvierat, ovocia, a iných nezmyslov, s pozitívnymi výsledkami. Následne otvorene prehlásili COVID za podvod a odmietli vyhlásiť pandémiu.

A ešte jedna – O tej jednotnej svetovej vláde sa rozpráva – v tých kruhoch – ako o niečom „na spadnutie“. Nejako im uniklo, že časť sveta – ktorá stále rastie – sa nehodlá stať jej súčasťou (resp. čohokoľvek pod USA), a jej pozície silnejú.

Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny.

Vážená pani prezidentka, vláda porušuje zákon

26.07.2021

Naša vláda v poslednom čase opakovane porušuje zákony SR. Píšem Vám preto, že sa práve chystá to urobiť znova, a to zavedením diskriminačných opatrení proti tej časti občanov, ktorí dodržujú zákony. Takže k veci: „Vakcíny“, do ktorých náš naša vláda tlačí „segregačnými opatreniami“, sú vakcíny ktoré sú v rozpore s medzinárodným zákonom zvaným [...]

Vraj sem smerujeme – nevyzerá to dobre

24.07.2021

Musím vopred varovať, že to je článok napísaný intelektuálom – Alistair Crooke, na The AltWorld. Ťažko sa prekladal. Yves Smith, keď písala pre vážený ekonomický blog Naked Capitalism – Nahý Kapitalizmus, nadväzuje na tzv. Hopkinsovo proroctvo. Ona tam píše: Ako začínam vysvetľovať prácu Hopkinsa mojím (čo ešte zostali) dobre vzdelaným liberálnym priateľom a [...]

Ázia sa vzpriečila mafii Gates/Schwab – vakcinovaniu sveta

21.07.2021

Martin Armstrong, Global Research Ivermectin, medikament používaný na liečenie parazitických infekcií u ľudí, ktoré sú častejšie používané u zvierat, je teraz „trendom“ a to explozívne, v Ázii. Toto platí aj v Indii. V Indonézii, farmácie cez celú krajinu hlásia prudký rast – a boom – v predaji tohto lieku, a bol vypredaný na webstránkach ako Bukalapak a [...]

SR Prešov OC koronavírus očkovanie Janssen POX

V Bratislavskom kraji doposiaľ evidujú 56 prípadov delta variantu koronavírusu

27.07.2021 14:07

Išlo najmä o pobyty v zahraničí ako služobná cesta, dovolenka či návrat z krajiny trvalého pobytu na Slovensko za prácou.

USA výbuch

Video: Okamih, kedy americké námorníctvo odpálilo výbušniny

27.07.2021 13:36

Americké námorníctvo zverejnilo zábery, na ktorých je vidieť ako odpaľujú výbušniny pri východnom pobreží USA.

hazz, hasiči, auto

Pri úniku neznámej látky v Lučenci zasahujú hasiči

27.07.2021 13:27

Na mieste, na Ulici Ivana Petroviča Pavlova, je desať príslušníkov HaZZ so štyrmi kusmi techniky.

india, záplavy

Počet obetí monzúnov v Indii sa zvýšil na 180

27.07.2021 13:03

Prívalové dažde na západe Indie naďalej spôsobujú záplavy a zosuvy pôdy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 312
Celková čítanosť: 1129203x
Priemerná čítanosť článkov: 3619x

Autor blogu

Kategórie