Založ si blog

mRNA COVID-19 vakcíny a riziko priónového ochorenia — šokujúca štúdia

Článok bol publikovaný v Gumshoe News. Moja poznámka: Ide tu o ďalšie riziko spôsobené prekročením hranice danej Oviedskou Konvenciou. Niektoré pasáže sú značne odborné, jednu som vypustil.

Štúdia od pána menom David Sulzer, PhD, Columbia University Medical Center

Šokujúca štúdia odhalila desivé – nové – nebezpečnstvá v tom, že mRNA COVID-19 vakcíny spôsobujú ochorenie na prion-báze spôsobujúce že váš mozog degeneruje progresívne. Tie mRNA vakcínou vyvolané (induced) prióny môžu spôsobiť neurodegeneratívne ochorenia, pretože dlhodobé pamäte sú udržované proteínmi podobnými priónom (prion-like proteins). Štúdia dochádzy k uzáveru, že na mRNA založená vakcína môže tiež spôsobiť ALS (Amylotrofická laterálne skleróza), degenerovanie predného mozgového laloku (front temporal lobar), Alzheimerovu chorobu a ďalšie neurologické degeneratívne ochorenia u prijímateľov vakcín.

Interakcie medzi SARS-COV-2 Priónmi & ACE2 Receptormi

Vonkajšie púzdro toho spike proteinu coronavirusu obsahuje “prion-like regions – oblasti podobné prionu”, ktoré dávajú tomu vírusu veľmi vysokú adhéznosť ku ACE2 receptorom ľudského tela.

Toto bolo zdokumentované v štúdii s názvom “SARS-CoV-2 Prionu-Podobné Domény v Spike Proteínoch Umožňujú Vyššiu Afinitu ku ACE2,” publikovanej inštitútom „Human Microbiology Institute“:

Prítomnosť a unikátne rozloženie domén priónového typu v SARS-CoV-2 receptor-viažúcich doménach spike proteínu je zvlášť zaujímavé, pretože hoci SARS-CoV-2 a SARS-CoV S proteíny zdieľajú ten istý receptor hostiteľskej bunky, angiotensin-konvertujúci enzým 2 (ACE2) SARS-CoV-2 prejavuje 10- až 20-krát vyššiu afinitu pre ACE2.

Ten Cross-Species Jump – Prenos medzi druhmi

Tento špeciálny vzťah medzi S proteínom a ACE2 receptorom je tým kľúčom ku medzi-druhovej infekcii ktorá umožnila tomu coronavíru vykonať preskočenie zo zvierat na ľudí.

To bolo financované v rámci experimentov typu gain-of-function prostredníctvom pána menom Peter Daszak, Prezident Aliancie „EcoHealth Alliance“ Vládou USA.

Maskovanie – The Coverup

Zaujímavá súčasť tohto je, že Peter Daszak je ten istý chlap, ktorý zariadil (orchestrated) publikovanie ‘vedeckého’ článku v časopise Lancet, v ktorom sa vyhlasuje, že vírus vykonal ten medzi-druhový skok prirodzene. Ako môže ten istý chlap, ktorý financoval experimenty, ktoré viedli k tomu skoku vírusu medzi druhmi, vyhlasovať, že sa to vyvinulo prirodzene – evolved naturally?

Ak si myslíte, že toto je nehorázne, tak si ešte počkajte.

Peter Daszak je aj ten istý chlap, ktorého WHO poslala do Číny, aby tam skúmal názory, či sa ten vírus vyvinul prirodzene, alebo bol coronavirus umele vytvorený – engineered. A ešte jedna osoba ktorá je spojená s teamom je Holandský virológ Ron Fouchier, ďalší kľúč ku vyšetrovaniu coronavíru, ktorý tiež vytvoril smrteľný mutant H5N1 vírus.

Povzbudzujeme čitateľov, aby ďalej pátrali ohľadne prekvapujúcich osobností v investigatívnom teame WHO.

COVID-19 mRNA Vakcíny & na Priónoch-založené Ochorenia

Čo sú Prióny?

Vďaka takým experimentom zo strany týchto eminentných vedcov ten vírus obsahuje priónom-podobné domény vo svojej receptorovej oblasti spike proteínu.

Prióny sú „misfolded proteins – nesprávne zložené proteíny“ – so schopnosťou preniesť svoj nesprávny tvar na normálne varianty toho istého proteínu. Ony sú príznačné pre niekoľko fatálnych a prenositeľných neurodegeneratívnych ochorení u ľudí a mnohých iných zvierat.

Ako fungujú mRNA Vakcíny

Messenger RNA (mRNA) je jednvláknová molekula prirodzene prítomná v naších všetkých bunkách. Nesie inštrukciu na vytváranie proteínov z naších génov, umiestnených v jadre bunky, ku cytoplazme, hlavnému telu našich buniek. Enzýmy v tej cytoplazme potom „preložia“ informáciu uloženú v mRNA a vyrobia proteíny.

Nejaká mRNA vakcína doručí tie inštrukcie pre vytvorenie bakteriálneho alebo virálneho proteínu do naších buniek. Náš imunitný systém potom odpovedá na tieto proteíny a vyvinie nástroje na reagovanie na budúce infekcie s tým patogénom.

mRNA Vakcínou-indukované ochorenia založené na Priónoch

Výskum ukázal, že zmeny vyvolané úpravami – zásahmi do – mRNA spôsobujú ochorenia priónov – fatálne neurodegeneratívne poruchy charakterizované rýchle progresívnou demenciou.Research has shown that RNA editing alterations cause prion diseases – fatal neurodegenerative disorders characterized by rapidly progressive dementia.

Teda, keď tá mRNA vakcína naštartuje tú imúnnu reakciu (response – odpoveď), telo môže samo naštartovať vytváranie priónov indukovaných vakcínou, napodobňovaním ich prítomnosti v tom spike proteíne, a spôsobiť ochorenie založené na priónoch u prijímateľov vakcín.

Toto riziko bolo zistené pánom Dr. J. Bart Classen, ktorý je autorom článku (názov ďalej) v časopise Microbiology & Infectious Diseases s titulomCovid-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease – Vakcíny založené na Covid-19 RNA a riziko priónového ochorenia.”

Vývoj novej technológie vakcín bol „zamorený“ problémami z minulosti. Súčasné na RNA založené SARS-CoV-2 vakcíny boli odsúhlasené v USA použitím núdzového príkazu bez extenzívneho dlhodobého testovania.

Autori vyhodnotili vakcíny z hľadiska potenciálu spôsobiť (induce) u prijímateľov vakcín priónmi spôsobené ochorenie (prion-based disease).

Ďalej nasleduje popis „The intricate mechanisms of neurodegeneration in prion diseases – Zložité mechanizmy neurodegenrácie pri priónových ochoreniach“. To vynechávam, je to plne technické, prejdem až na možné dôsledky.

Prióny udržujú dlhodobé typy pamäte

Vakcínami indukované prióny môžu spôsobiť neurodegeneratívne ochorenia, pretože dlhodobé pamäte sú udržované priónom podobnými proteínmi (prion-like proteins). Molekuly pamäte sú normálne verzie priónových proteínov.

V štyroch článkoch publikovaných v Neuron and Cell Reports, Dr. Kandelovo laboratórium ukázalo, ako priónom podobné proteíny – podobné priónom za chorobou šialených kráv u dobytku, a Creutzfeld-Jakobovou chorobou u ľudí – sú kritické na udržovanie dlhodobej pamäte u myší, a pravdepodobne ostatných cicavcov.

Keď sa v mozgu vytvárajú dlhodobé pamäte (to zapamätané), vytvárajú sa medzi neurónmi nové spojenia a ukladajú ako pamäť. Ale tieto fyzické spojenia sa musia udržať, aby pamäť pretrvala, v opačnom prípade sa rozpadnú a pamäť zanikne v priebehu niekoľkých dní.

Pamäte – memories – zapamätané – sa ukladajú na dlhodobé použite za pomoci priónom podobným proteínom (prion-like proteins) nazvaným CPEB. CPEB prióny sa agregujú a udržujú nervové spoje – synapsy – ktoré zaznamenávali pamäť.

Keď CPEB nie sú prítomné, alebo sú deaktivované, synapsy sa rozsypú a pamäť „vybledne – fades “.

CPEB je skratka od Cytoplasmic Polyadenylation Element Binding protein.

Tu ani nie je čo dodať, postupne sa potvrdzuje, že tí čo sú za týmito vakcínami sú naozaj tzv. čarodejníkovi učni, ale treba dodať, že ten čarodejník vôbec nevie čarovať, a tí učni to dobre vedia, a vôbec nevedia čo vlastne robia. Vedia len, že to platia tí najbohatší oligarchovia, samozrejme včítane takpovediac „korupčného“, a očakávajú obrovskú návratnosť tej investície. Preto „musíme“ očkovať a „nemáme“ liečiť.

Tento blog bol pôvodne publikovaný na webe Slovanské Noviny.

Ako je to s tým Ruským plynom

13.08.2022

James O’Neill, Geopolitický analytik, Gumshoe News, Austrália Jeden z pôžitkov z cestovania do Veľkej Británie bolo, že človek mal veľký výber novín na čítanie (moja vsuvka: sú vo vlakoch voľne). Nebol tam ten hrozný nedostatok výberu ktorý nachádzame v Austrálii, kde Impérium Ruperta Murdocha ovláda minimálne 70% výberu z tlačených novín. Nepoznám žiadnu inú [...]

Po dlhšom čase nejaké čísla k COVIDu

11.08.2022

Nie je mi známy nejaký Slovenský zdroj pre následky vakcinácie proti COVIDu, resp. počty postihnutých, ale existuje zdroj Európskej Únie. Už dávnejšie som raz zachytil niekde informáciu zo Slovenska, že bolo 7 úmrtí, ktoré boli pripísané ako následok vakcinácie. V USA tiež existuje taký zdroj, už som z neho čerpal, datbáza sa volá VAERS. Pri vyhľadávaní mi ale na [...]

O čom bol COVID naozaj?

08.08.2022

Colin Todhunter , Global Research. Prvýkrát publikované 7. Júla, 2022 IMF (po našom MMF) a Svetová Banka už celé dekády pretláčali agendu politiky založenej na okresávaní verejných služieb, zvyšovaní daní platených najchudobnejšími, a ťahmi na podrývanie práv a ochrany pracujúcich občanov. Politika IMF nazvaná ‘structural adjustment – štrukturálne úpravy’ [...]

The AP Interview Russia Ukraine War Zelenskyy

Zelenskyj pre Washington Post: Keby sme pred inváziou zasiali medzi ľudí chaos, Rusi by nás zožrali

17.08.2022 15:21

Ukrajinský prezident v rozhovore vysvetlil, prečo zľahčoval hrozbu vojny pred Ukrajincami.

António Guterres

Ankara hovorí v súvislosti s cestou šéfa OSN do Ľvova o konci vojny

17.08.2022 14:56

Rokovania o všeobecnom prímerí sú však podľa OSN a Turecka možné len vtedy, ak žiadna z bojujúcich strán nedokáže zaznamenať výrazné územné zisky a vzdá sa cieľa konečného víťazstva.

Jair Lapid

Izrael a Turecko plne obnovia diplomatické styky

17.08.2022 14:20

Turecko v roku 2018 stiahlo svojho veľvyslanca z Izraela krátko po tom, čo americký prezident Trump rozhodol o uznaní Jeruzalema za hlavné mesto Izraela a presunutí ambasády USA z Tel Avivu.

Strecha / Auto /

Všade sucho, v Dubnici smršť. Búrka tam strhla strechu závodu, vyvracala stromy

17.08.2022 14:09

Strecha, ktorú strhol silný vietor v areáli súkromnej spoločnosti, poškodila desiatky automobilov. Škody na majetku budú vysoké.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 402
Celková čítanosť: 1526460x
Priemerná čítanosť článkov: 3797x

Autor blogu

Kategórie