Založ si blog

Väčšinu obetí zabilo neliečenie COVIDu – zákon

ZÁKON z 21. októbra 2004 o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Vsuvka: Možno je táto verzia zákona stará, ale táto časť zákona čo som skopíroval sa určite pri zmenách nemení:

§ 4 Úvodné ustanovenia

  1. Zdravotnú starostlivosť a služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti poskytuje poskytovateľ a zdravotnícki pracovníci za podmienok ustanovených osobitným predpisom. Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení ambulantnej zdravotnej starostlivosti a v zdravotníckom zariadení ústavnej zdravotnej starostlivosti je služba vo všeobecnom hospodárskom záujme.

  2. Zdravotná starostlivosť sa poskytuje vo vzťahu k chorobe určenej zdravotníckym pracovníkom.

  3. Poskytovateľ je povinný(!!) poskytovať zdravotnú starostlivosť správne. Zdravotná starostlivosť je poskytnutá správne, ak sa vykonajú všetky zdravotné výkony na správne určenie choroby so zabezpečením včasnej a účinnej liečby s cieľom uzdravenia osoby alebo zlepšenia stavu osoby pri zohľadnení súčasných poznatkov lekárskej vedy a v súlade so štandardnými postupmi na výkon prevencie, štandardnými diagnostickými postupmi a štandardnými terapeutickými postupmi pri zohľadnení individuálneho stavu pacienta.

Ten dvojitý výkričník v bode 3 je samozrejme môj, v zákone sa nenachádza. Tam je to proste všeobecný príkaz. Takže to vyššie uvedené nariaďuje zákon. A teraz by nám mal niekto vysvetliť, prečo sa u nás COVID neliečil, následkom čoho nám zomrelo toľko pacientov. Najväčší počet úmrtí na počet obyvateľov na svete, ak sa nemýlim. A to sa stalo v Strednej Európe, v krajine s ináč dobrým zdravotníctvom.

Naši chorí boli väčšinou posielaní domov, ak ich vôbec prijal lekár – ak nie, tak im to prípadne poradil telefonicky – a teda, že si mali dať všeobecne dostupné lieky proti chrípke. Antivirotiká nedostali, tie sa objavili až po ochorení pána Matoviča a spol. Isoprinosine – pomohli, ale nedostali sa obyčajným ľuďom. Ale boli známe! Aj ivermectin!

Obyčajní ľudia boli dopravení do nemocníc až v kritickom stave.

Tuším je to týmto zosumarizované. Toto sa dialo v celom tzv. civilizovanom svete. Výsledky o niekoľko tried lepšie mal „zaostalý“ svet – India, Zimbabwe, Kuba, a pod. Používali Ivermectin, Interferon, zinok, prípadne nejaké antibiotikum, vitamíny, … a nasadzovali to okamžite po zistení choroby! A spravidla choroba na tretí až piaty deň začala ustupovať.

Ale ten prípad nemôže týmto končiť. Totiž podľa zákona – a úmrtnosti na COVID u nás a v porovnávaných krajinách – tie úmrtia spôsobil prístup nášho štátu, ktorý zvolil „neliečenie“ a „čakanie na očkovanie“, aby splnil nejaké úlohy od nejakých oligarchov. Ale náš štát podľa naších zákonov slúži svojim občanom, a nie cudzím oligarchom, ktorí riešia nejaké súkromné agendy. A vzhľadom na tieto výsledky musí naša vláda okamžite podať demisiu, aby si občania poučení na vlastnej škode zvolili novú vládu. Tá potom môže riešiť uvedenú zodpovednosť. Hlúposť, nevzdelanosť, arogancia a ďalšie podobné parametre snáď nerobia nikoho imúnnym pred zákonom. Ani pozície vo vláde a parlamente. Tento blog bol pôvodne publikovaný na webe Slovanské Noviny.

Úmrtia po vakcinácii = v rámci pokusov na ľuďoch!

11.05.2021

USA k 5.5. hlásia 4178 úmrtí po experimentálmych COVID vakcínach. Tým dňom zároveň ten počet prekročil sumár úmrtí po vakcinácii za posledných 20 rokov v USA – Health Impact News. Za EÚ zatiaľ nemám nové čísla, ani za Britániu. HealthImpactNews ale uverejnili ako „pikošku“, že v USA Dr. Tomas Flannigan, plastický chirurg z Toleda, štát Ohio, ktorý bol silným [...]

Štvorhviezdičkoví US generáli vyzvali špionáž aby prestala klamať

05.05.2021

Títo ľudia už mali zrejme dosť toho nepretržitého prúdu nepodloženej propagandy, ktorú špionáž USA rozlieva po celom svete – spracovali list: Dear Director of National Intelligence (nenužno perevodiť), my, tí 4-star Generáli veliaci U.S. Regionálnym veliteľstvám po celom svete, máme stále väčšie starosti ohľadne nedostatku podkladov pre vyhlásenia ktoré robíte o [...]

Následky vakcinácie a iné ku COVIDu, možno dosť vážne

02.05.2021

Údaje, plus nejaké ďalšie názory, ktoré som našiel dnes na Health Impact News (Správy o účinku na zdravie). Pozostávajú zo štatistík úmrtí, plus názoru piatich lekárov, špecialistov na vakcíny. Najprv štatistiky, so zachovaním formulácie: GENOCÍDA v USA Pokračuje: 3,848 ÚMRTÍ, 118,902 poškodení po Injekciách proti COVIDu 1,047 ÚMRTÍ, 725,079 Reportovaných [...]

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Ivan Korčok

Korčok odsúdil raketové útoky z Gazy, Izrael vyzval na zdržanlivosť

12.05.2021 15:54

Ide o najhoršie boje od vojenskej operácie izraelských obranných síl voči pásmu Gazy ovládanému islamistickým hnutím Hamas v roku 2014.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 287
Celková čítanosť: 1028793x
Priemerná čítanosť článkov: 3585x

Autor blogu

Kategórie