Založ si blog

Kŕmime vírusy, kŕmime? A z Oviedskej Konvencie sme vystúpili?

Asi by som nemal dávať naším geniálnym vodcom dve otázky skoro naraz. Už im plno ľudí dávalo otázky, tlupa lekárov im vysvetľovala že ochorenie COVID je možné liečiť, a nejaké výraznejšie odozvy to nemá. Ľudí testujeme, a tým čo im zistíme vírus nariadime zaliezť a byť ticho – počkať kým to prejde. Ak to neprejde, budú prevezení do nemocnice, hodne často – naozaj pričasto – je už neskoro.

Takže, náš základný prístup k ochoreniu COVID-19 je, že nakazení ľudia nejaký čas kŕmia vírusy, teda možno až niekoľko týždňov fungujú ako ich liaheň. A zdá sa, že už sme najlepší na svete v tom, ako sa im u nám darí rozmnožovať ich (v prepočte na obyvateľa), však sa staráme. Možno tým odoženieme prípadných záujemcov o migráciu? (Tá by sa nás však nemala vôbec týkať, na „premiestňovaní ľudí“ rozvracaním ich krajín sa podieľame nulovým percentom, a je známe kto to robí, ale to nie je dnešná téma.)

Invermectin, doxycyclin a zinok, Interferon alfa, Intereron Beta-1a a Interferon gamma – to je len taký náhodný výber liekov z blogov. V prípade potreby treba ísť na web stránku Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC), tam sú kompletné lekárske protokoly –https://covid19criticalcare.com/network-support/the-flccc-alliance/. Ale klebetí sa, že sa už u nás testujú.

Medzitým, vzhľadom na to, že tento svet do značnej miery riadia (a podplácajú) ľudia, ktorí „investovali do vakcín“ a nie do liekov, tak sa tomu liečeniu vyhýbame, lebo tým čo o tom rozhodujú asi z tých peňazí za vakcíny dačo kvapne. Samozrejme – porovnajme si zárobok ak sa predáva – prípad 1 – len pre chorých nejaký pomerne lacný liek, a – prípad 2 – predáva sa pre väčšinu obyvateľstva vakcína – dve dávky. Varianta 2 vynesie celkom neporovnateľne viac. A – keďže vlastne nevieme čo za mRNA v nej ľuďom očkujú, je tu naozaj veľa toho, čo nevieme, vlastne nevieme nič. A aj tak sa plno ľudí chce dať zaočkovať, vidia to ako cestu k obnove normálneho života. Už sa vraj testuje verzia liečby COVIDu Invermectinom, hoci mne sa zdá že o jej úspešnosti niet pochýb, ale čím viac zdržíme, tým viac vakcín sa predá, a na to bol asi ten vírus vyvinutý. Ale 4 krajiny nemajú pandémiu a nenasadili vakcíny, ale liečili – prečo nenasledujeme tie? Odpovedal som si vyššie, to sa volá rétorická otázka.

A navyše, vraj už teraz vieme, že vakcína bude zaberať tak polrok, pretože vírus mutuje. Potom vraj „bude treba vyrobiť a aj aplikovať ďalšiu“. Môže nám „nejaký zodpovedný človek“ teda vysvetliť dôvod voľby tej vakcíny nemiesto zjavne úspešnej liečby, ak ním nie sú úplatky? Veď nasadenie tejto vakcíny okrem iného znamená, že sme odhodili tzv. Oviedskú Konvenciu, a chceme dosiahnuť, že väčšina obyvateľstva bude mať v tele cudziu – umele vytvorenú – mRNA. Fakticky je týmto Oviedska Konvencia mŕtva. Nikto nrozmýšľal na tým? Úplne ľahko „páni konšelé“ – možno za misu šošovice – urobili tento krok, ktorého možné následky si zatiaľ nikto nevie predstaviť, a nikto nevie ani ako a kedy sa môžu prejaviť.

A ešte – už s istotou vieme, že agresívny vírus bol umelo vytvorený, históriu som už popísal. Ako je možné, že neexistuje vo svete zákaz vyvíjania biologických bojových látok? Navyše boli aplikované – teoreticky – v čase mieru. Ale postupnosť krokov ktoré k súčasnému stavu viedli je jasná:

Zahájenie vývoja vírusu so zvýšenou infekčnosťou, za účasti laboratórií v USA, Číne a Austrálii, asi aj v Británii (predsa vlastnia patent). „Výskum“ platila vláda USA.

Vypustenie vírusu – prišlo k tomu v Číne, takže je nepravdepodobné, že to urobili Číňania, ich laboratórium má bezpečnosť BSL-4. V Taliansku a Južnej Kórei bolo spätným stopovaním nakazení zistené, že tam boli vírusy vypustené na viacerých miestach súčasne, a to v okolí biologických laboratórií, ktoré tam má armáda USA. Neuveriteľná náhoda, čo?

História vývoja vírusu je zdokumentovaná, história prípravy a nasadenia tiež. Všetko je známe, ale v oficiálnych kruhoch nie, už nejaký čas to „skúma“ nejaká „veľká porota“, ukazovali ich v TV. Neviem si predstaviť ako to skúmajú, všetko je známe. Pohybujú sa po krajinách s oficiálnymi sprievodcami, stravu a nocľah majú hradené, aj leteckú dopravu. Posledne som ich zaregistroval na trhu vo Wuhane, možno si kúpili každý jedného netopiera. Jeden z nich bude obžalovaný (netopier, nie účastník zájazdu).

Poznámka: Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Bratislavský maratón

Nedeľná Bratislava patrí maratónu, obmedzí to niektoré linky MHD

02.04.2023 07:49

Nedeľňajší bratislavský maratón dočasne obmedzí viacero liniek mestskej hromadnej dopravy i prímestských autobusov, respektíve zmení ich trasy.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Zelenskyj: Nikto, kto pracuje pre ruskú agresiu, neunikne zodpovednosti

02.04.2023 07:00

Volodymyr Zelenskyj ohlásil ďalšie sankcie voči vyše 650 ľuďom a firmám.

Bulharsko, protest

Bulhari opäť volia, piatykrát za dva roky

02.04.2023 06:35

Bulharskí voliči hlasujú v nedeľu v predčasných parlamentných voľbách, ktoré sú v poradí už piate za ostatné dva roky.

nehoda

Obrovský hazard. S 1,65 promile viezol dcéru, havaroval

01.04.2023 19:45

42-ročný vodič s vozidlom narazil do odstaveného auta a prevrátil sa.