Založ si blog

Zmena klímy: Komplexná schéma na ovládnutie sveta

Prekladám tu článok autora pracujúceho pod skratkou G5 na Gumshoe News. Autor sa špecializuje na vtipné popisy politických záležitostí, doteraz som si ale netrúfol preložiť žiaden jeho článok, lebo som niektorým vyjadreniam, najmä odvolávkam, nerozumel. Tento článok vlastne predstavuje – hlavne prvá časť – „výkladový slovník“ k jeho názvu. Preklad:

IPCC (Intergovernmental Panel on Climate Change) Spojených Národov je krycí názov pre globalizmus.

EU je administratívne paralelná funkcia. Riadená autoritou nikomu sa nezodpovedajúcich netransparentných Komisárov s pripojeným nezmyselným Parlamentom na odvedenie pozornosti davu.

Od Demokracie ku Skrytému Štátu (Deep State), k Socializmu, k OSN-EU Modelu a bez možnosti normálneho návratu v prípade kapitulácie (vstupu do spolku).

Sekcia OSN pre Ekonomické a Sociálne záležitosti (UN Department of Economic and Social Affairs) má plány. Volajú sa 17 Cieľov Výhľadu 2030 (17 Goals of Envision 2030).

Preložím vám Ciele Udržateľného RozvojaSustainable Development Goals — SDGs:

1: Ukončenie biedy (End Poverty).
Preklad: Centralizované banky a bezhotovostný svet.

2: Ukončenie hladu.
Preklad: GMOs – geneticky modifikované potraviny.

3: Zdravý život.
Preklad: Masová Vakcinácia, Codex Alimentarius (potravinový kódex) podľa komisie pre potraviny a zdravotnej komisie.

4: Vzdelanie nestrannej, poctivej kvality (Equitable quality education).
Preklad: Vymývanie mozgov cez povinné vštepovanie/inkubáciu (inculcation).

5: Dajte moc všetkým ženám (Empower all women).
Preklad: Ovládnutie populácie.

6: Správa vody (Management of water).
Preklad: Privatizácia vody.

7: Prístup k udržateľnej modernej energii.
Preklad: Inteligentná energetická sieť s maximálnymi poplatkami.

8: Udržateľný ekonomický rast.
Preklad: Oblasti voľného obchodu pre vybrané korporátne záujmy.

9: Odolná infraštruktúra, udržateľná industrializácia a inovácia.
Preklad: Poplatky (Tolls – mýto), verejná preprava, environmentálne obmedzenia.

10: Znížiť nerovnosť (Reduce Inequality).
Preklad: Smerom k lokálnym vládam (More Regional Government).

11: Zmeniť mestá na inkluzívne, bezpečné a udržateľné.
Preklad: Výkonný (Big data) sledovací systém.

12: Zabezpečenie udržateľných charakteristík konzumácie a produkcie.
Preklad: Vynútené uskromňovanie sa a byrokratická manipulácia. EU je príprava.

13: Urgentné jednanie vo veci Zmeny Klímy.
Preklad: Dane.

14: Ochrana oceánov a morských zdrojov.
Preklad: Ovládnutie oceánov a minerálov z dna oceánov.

15: Ochrana pozemných ekosystémov, manažovanie lesov.
Preklad: Ovládanie zdrojov, a práva ohľadne minerálov.

16: Mierumilovné a inkluzívne society.
Preklad: Misie OSN na udržovanie mieru, ICJ (medzinárodný súdny dvor), falošné napätie v kríze utečencov, odstránenie 2. dodatku v USA (2nd Amendment, zahrnuje právo občanov vlastniť zbrane).

17: Udržateľný Rozvoj.
Preklad: Odstránenie Suverenity v prospech Globalizmu pod OSN.

Moja vsuvka: Mám návrh doplnku k bodu 1 alebo 10, alebo ako bod 18:

Úmerné Rozdelenie Bohatstva. Znie to dobre nie? Ale úmera existuje dvojaká – priama, alebo nepriama. Pri priamej, čím viac máš, tým viac dostaneš. Pri nepriamej čím máš viac, tým menej dostaneš. Ani netreba špekulovať ako to bude. Koniec vsuvky.

Situácia okolo potravín

Potravinový kódex Codex Alimentarius Austriacus (ktorý sa datuje späť do Rakúsko-Uhorského Impéria), je súbor štandardov vzťahujúcich sa na potraviny. Dnes ho udržuje kancelária – komisia – OSN menom Codex Alimentarius Commission (CAC), založená v Novembri 1961 organizáciou pre potraviny a poľnohospodárstvo (Food and Agriculture Organization) a Svetovou Zdravotnou Organizáciou (World Health Organization).

Komisia (CAC) sa prvý krát zišla v Ríme v Októbri 1963.

WTO ju uznáva za autoritu pre riešenie sporov týkajúcich sa bezpečnosti potravín a ochrany spotrebiteľa.

V roku 2012 CAC mala 186 členov plus jedného dodatočného pre EU. Všimnite si, že EU sa zúčastňuje aj „G stretnutí“ ako samostatná jednotka. Jedného dňa sa členovia EU rozhodli nezúčastňovať sa. Takže, EU sa stala de jure superštátom.

V roku 2015 bolo v tejto Komisii 215 ‘Pozorovateľov’, a tým to začalo. To bolo 49 Medzivládnych Organizácií, 150 Mimo-Vládnych Organizácií, a 16 iných Organizácií OSN.

Spravuje VŠETKU potravu; spracovanú, polo-spracovanú a surovú, plus nálepkovanie potravín, hygienu, prísady, pesticídy, reziduá, spracovanie, bezpečnosť, biotechnológie, manažment, Vládne Inšpekcie pre Import a Export a Certifikácie, s Povinnými Štandardmi včítane doplnkov vitamínov a minerálov.

V roku 1996 bolo navrhnuté, aby žiadne byliny, vitamíny alebo minerály nemohli byť predávané ako terapeutické, a doplnky sa mali reklasifikovať. Opatrenia prijaté v roku 2005 sa stali Globálnymi Bezpečnostnými Smernicami. Doplnky boli od toho času klasifikované ako farmaceutiká.

V roku 2004 si centralistická bábka EU osvojila CAC do svojej Direktívy o doplnkoch stravy.

Existuje skupina zdravotných aktivistov, nazvaných Manifest k Budúcnosti Potravinových Štátov. Hovorí, že byrokracie ako WTO, WB, IMF a CAC slúžia záujmom globálneho agrobiznisu a poškodzujú/podrývajú farmárov a spotrebiteľov.

Je to smerovanie k svetovej totalite, potichu, a cez falošné moralizovanie. No, kto by si to bol pomyslel.

Vakcíny sú len na zbohatnutie tých čo tu všetko riadia, aj epidémie

02.06.2020

Nemecká lekárka Dr. Katrin Korb v diskusii o COVID-19, o karanténe (lockdown čiže zamknutie) a o vakcíne počas protestu organizovaného v Oldeburgu. Nasleduje prepis jej prejavu. Drahí spoluobčania, Som vďačná za možnosť stáť dnes na tomto mieste. Moje meno je Katrin Korb, mám 3 deti a som lekárka tu v Oldeburgu. Stijím tu preto, že cítim zodpovednosť za zdravie mojich [...]

Ako naše médiá (s)propagovali číslo 1488

31.05.2020

Nikdy som netušil, že číslo 1488 je významným symbolom fašistov. Dozvedel som sa to vďaka naším médiám, v tomto prípade najmä RTVS, ktoré v poslednom čase nemali nič lepšie na prácu ako opakovane ma o tom informovať. Účelom je zrejme oslabiť pozície Kotlebovcov. A robili to tak razantne, že podľa mňa Kotlebovcov skôr spropagovali. Navyše teraz všetci poznáme to [...]

Trump zabodoval proti Deep State, a čo my?

25.05.2020

V USA nevládne prezident, ale tzv. Deep State, t.j. CIA a oligarchovia. Súčasťou Deep State je skôr Demokratická Strana, t.j. tá ktorá posledné voľby prehrala. Takže nás vlastne prezident, Senát a Kongres „nemusia zaujímať“, sledujeme „skutočnú vládu v ilegalite“? Náš postoj voči USA je teda trochu zodpovedajúci tomu zmätku, prichutený povinnou podlízavosťou, s [...]

hranice, Berg

Slovensko otvorilo hranice s niektorými susedmi

05.06.2020 11:00

Štátne hranice medzi Českom, Maďarskom, Rakúskom a Slovenskom sú od piatka 5. júna 08.00 h pre občanov týchto krajín otvorené bez obmedzení.

Generálna prokuratúra

Hľadá sa šéf prokurátorov. Koalícia chce diskutovať, ale odborníkov nepočúva

05.06.2020 11:00

Dve novinky v novele zákona o prokuratúre postavili do pozoru nielen opozíciu, ale aj odborníkov, mimovládne organizácie a prezidentku.

NAKA úplatok Polícia Lesy

Dvaja obvinení v kauze štátnych lesov skončili vo väzbe

05.06.2020 10:56

Špecializovaný trestný súd rozhodol o väzobnom stíhaní bývalého obchodného riaditeľa štátneho podniku Lesy SR a konateľky firmy.

čaputová

Správa o stave republiky prezidentky Čaputovej

05.06.2020 10:13

Pandémia, korupcia, veda, úprava hospodárskeho modelu, školstvo, zdravotníctvo, ale aj potrebné zmeny v justícii a prokuratúre boli témami. Prečítajte si plné znenie prejavu prezidentky.