Založ si blog

Blíži sa výročie útoku CIA a oligarchov na WTC, rekapitulácia

Použiť takýto titulok ma prinútila RTVS, ktorá avizuje túto tému pod názvom Útok teroristov na WTC. Pritom vo veci bola podaná žaloba na Vládu USA (prokurátorovi pre Južný Distrikt New Yorku), takže do stanovenia súdom „kto to urobil“ by vlastne nemal byť menovaný ako vinník nikto.

Pritom si samozrejme uvedomujem, že „Vláda USA“ je tiež teda predbežne „nevinná“, ale v rámci zákonov platných v USA je v niektorých bodoch zodpovedná, pretože, zhruba:

  • Nedokázala útokom zabrániť a teda ochrániť pred nimi svojich občanov,
  • Dodnes ich nedokázala vyšetriť, viď ďalej,
  • Nepotrestala nikoho z ľudí ktorí v deň útoku boli v pozíciách na ktorých mali útoku zabrániť,
  • Dokonca mnohých z nich „odmenila“, viď ďalej.

Najprv k tým teroristom. Vláda USA obvinila z útoku teroristov okolo Usamu bin Ládina. Pritom USA na neho vydali zatykač za útok na niektoré ich africké vyslanectvo, ale nikdy za útok na WTC. Teroristi (nie Afganci, ale väčšinou Saudi) sa dostali do krajiny, napriek tomu, že príslušný úradník – Michael Springmann – na úrade v Saudskej Arábii im odmietol dať víza, ako teroristom (tuším až dvakrát). Dostali ich potom priamo od Ministerstva Zahraničia. Podrobnosti viď Wikispooks. Navyše, tá istá teroristická skupina bola dotovaná aj CIA, kým bojovala proti Rusom v Afganistane, teda CIA ju vytvorila, resp. minimálne spolu-vytvorila. Hlavným sponzorom bola Saudská Arábia, priateľ USA(?!).

Informácie pochádzajú od whistleblowerky Sibel Edmonds, ktorá odhalila, že „starší“ agenti špionáže USA sa stretávali s vtedy veliteľom tzv. Ál Kajdy Ayman ál Zawahiri dlhodobo na veľvyslanectve USA v Baku – Azerbajdžan, od roku 1977 až do útoku 9/11.

A teraz k ďalším chybám v oficiálnej teórii, ktorá hlása, že budovy padli následkom požiaru (dve aj nárazu lietadla, ale do WTC-7 žiadne lietadlo nenarazilo, a priamo po náraze lietadla nepadla ani jedna z budov). Toto tvrdenie má nasledujúce chyby:

  • Pri páde budovy následkom požiaru telá všetkých obetí ktoré boli v budove musia byť nájdené v budove (a väčšiny tých čo boli v lietadlách tiež). Niektoré prípadne spálené, ale nie je možná úplna absencia aspoň nejakých zvyškov z každého tela. V skutočnosti neboli nájdené ani mikroskopické zvyšky až viac ako 1100 obetí. Po niektorých obetiach boli nájdené mikroskopické zvyšky – úlomky kostí rozmeru 1-2 mm – na streche budovy Deutsche Bank neskôr pri opravách budovy, nájdené náhodou. Boli medzi nimi napríklad úlomky kostí požiarnika, ktorý sa zrejme nachádzal na schodišti vo vnútri budovy. Táto skutočnosť dokazuje, že budovy (a ľudia v nich) boli zničené výbušninami značnej sily.
  • Pri páde budovy následkom požiaru ostáva na mieste prakticky 100% nehorľavých zložiek budovy. Po odvezení trosiek budov na úložisko odpadu sa ukázalo, podľa hmotnosti a objemu, že z materiálu troch budov chýba okolo 50 %. To samozrejme potvrdzuje vyššie uvedené podozrenie, a ešte „ho zosilňuje“ s tým, že použité výbušniny museli byť takej sily, že aj časť betónu sa premenila na prach, taký jemný, že bol odviaty.
  • Existuje viacero analýz prachu z katastrofy, pričom mnohé v prachu zistili obsah nano-termických výbušnín, navyše jedna analýza bola vykonaná na základe ohlásenia „poistnej udalosti“ (poškodenie budovy Deutsche Bank agresívnym prachom z demolácie WTC). Minimálne dve z analýz našli aj mikroskopické kvapôčky molybdénu, čo tiež zodpovedá teplotám, ktoré dokážu vytvoriť v podstate (v tomto kontexte) len nano-termické výbušniny. Jednu z analýz vykonal aj US Geological Survey.
  • Existuje komplexný plán štátneho terorizmu USA pod názvom PNAC – Project for the New American Century, alebo link: Rebuilding America’s Defenses , na základe ktorého možno prepdokladať, že fingovaný útok proti USA bol spúšťačom realizácie tohto plánu.
  • Možno si tiež pozrieť nejaké videá z udalosti, na ktorých vidieť ako z budov odletujú obrovské betónové panely na značnú vzdialenosť, ktoré oficiálna teótia vysvetliť nemôže (toho čo nemôže je hodne, o niečom čo by naozaj vysvetlila neviem).
  • Väčšina dôležitých ľudí zodpovedných za obranu USA pred útokmi všeobecne, teda aj tohto typu, bola postupne povýšená a boli presunutí na lepšie funkcie. Potrestaný nebol nikto.

Teda ak by som to chcel uzavrieť tzv. „vlastnými slovami“, blíži sa výročie, kedy pomocou samoútoku si USA, podľa plánu PNAC, vytvorili štartovací moment obsadenia najdôležitejších zdrojov kľúčovej suroviny – ropy. Neskôr na tento plán nadviazal Obamov dokument PSD-11, ktorý viedol k úplnému rozvratu severnej Afriky a časti Stredného Východu. Tým postupne vznikla aj katastrofálne migrácia, o ktorej nás časť európskych a aj naších politikov presviedča, že je pre nás prospešná a musíme byť pripravení zúčastniť sa na jej kolektívnom riešení v rámci EÚ. Primárna vina USA a UK sa nespomína. Tiež sa nič nehovorí o ziskoch niektorých krajín z popísaného rozpínania, ryžovania a rozvratu, a nespomínajú sa ani práva národov na sebaurčenie, resp. suverenita vlády a parlamentu Slovenska na území SR. A hlavne, držaním sa verzie o „teroristickom útoku“, ktorá sa postupne dostáva na úroveň rozprávok pre deti (dnes jej verí už aj v USA len menšina), sa opäť naša verejnoprávna TV dostáva do polohy ideologického manipulátora obyvateľstva (poslušného, vzhľadom na medzitým odhalené súvislosti až smiešneho). V záujme koho v tejto konkrétnej veci a súvislostiach? Nebudem si odpovedať, toto k výročiu stačí.

Rozvoj armády USA 2020 – vazalstvo, nie partnerstvo, pani prezidentka – dokument o agresii

27.09.2019

Už poznáme dokumenty ako PNAC – „projekt pre nové americké storočie“, ktorý bol o rozvoji armády, ale aj o „záujmoch USA“, hoci nie príliš explicitne, alebo PSD-11, ktorý je iného viac »

Bude „neviditeľná vláda“ podľa veľkých vzorov? Nemali sme to už niekedy?

20.09.2019

Toto je preklad časti článku od autora Chris Hedges v Information Clearing House. Článok je oveľa dlhší a v ďalšej časti sa zaoberá prácou CIA na ovplyvňovaní myslenia, resp. všeobecne viac »

Súd potvrdil, že BBC vedela vopred o útoku na WTC

14.09.2019

Zase to isté: zbúranie WTC považujem za začiatok stáleho tlaku na časť sveta, aby sa obrátila na tvrdo pravičiarsku podľa USA a UK. A my sme sa len v roku 1989 spod podobného, pod Ruskom, vyhrabali, viac »

turecko, sýria, útok, kurdi

Kurdi sa dohodli s Damaskom na rozmiestnení armády na hranici s Tureckom

13.10.2019 21:49, aktualizované: 22:05

Dohodu podľa nemenovaného zdroja Kurdi uzavreli s vládou v Damasku prostredníctvom Ruska.

SR NRSR výbor zdravotníctvo zasadnutie BAX

Pacient môže zmeniť lekára, ak stratil dôveru

13.10.2019 20:00

Prípad 15-ročného Lukáša, ktorý musel na operáciu mozgu čakať dva mesiace, otvoril mnoho otázok.

New York, One World Observatory, One World Trade Centre, WTC, vyhliadková plošina, Manhattan, Ground Zero

Najbohatším mestom sveta je New York, má veľa ľudí s plnými peňaženkami

13.10.2019 18:57

New York, v ktorom žije 65 miliardárov a vyše 380 tisíc milionárov, je najbohatším mestom sveta.

DANKO: Vyjadrenie po Koaliènej rade

Danko: Gott pre mňa zostane navždy najväčším československým spevákom

13.10.2019 18:32

V hradnej kaplnke Bratislavského hradu sa konala svätá omša za zosnulého speváka.