Založ si blog

Slušné Slovensko ako špinavý pokus o puč v širšom kontexte

Týmto blogom nechcem povedať, že pre aktivitu menom Slušné Slovensko nie je žiaden dôvod. Ale vôbec nesúhlasím s použitím formy pokusu o prevrat, sme predsa republika. Ale treba sa pokúsiť umiestniť to do dlhodobého kontextu. Máme tu nakoniec identickú vraždu na Malte len nedávno. Tí čo čítajú moje blogy vedia, že som dosť zaťažený protiamericky a protibritsky (pritom mám v tých krajinách priateľov), a ako som už písal, za množstvom vrážd čo sa odohrali v Európe stáli práve tajné služby CIA a MI6, t.j. dvoch štátov ktorým vládnu Anglosasi. Okrem toho aktivita Slušné Slovensko sa opiera práve o pravičiarsku ideológiu, ktorú nie práve slušným a zákonným spôsobom pretláčajú tieto krajiny, a na domácej scéne skupina ľudí, ktorí by chceli vládnuť, čoho pravdepodobne nie sú schopní, ale hlavne nahradiť aspoň časť súčasných oligarchov sebou.

V dejinách nejde pri kolonizáciách len o Anglosasov, tí ale majú za sebou asi najviac zločinov, ktoré sa nazývali „civilizačnými“, t.j. tvárili sa, že „civilizujú barbarov“. Takže zosumarizujem krátko udalosti, z ktorých vychádza vyššie uvedené tvrdenie. Začal by som postupnou kolonizáciou Južnej a Juhovýchodnej Ázie, a tu najmä Indie, ktorú Briti dokonale vykradli a založili si na tom bohatstvo svojich feudálov, plus ľudí ktorí na tom spolupracovali, najmä dôstojníkov armády a postupne aj špionáže. Ďalej vyvraždili pôvodné obyvateľstvo Austrálie a privlastnili si celý kontinent, na Novom Zélande časť pôvodného obyvateľstva prežila, zrejme nejakým zázrakom v horách. V súvislosti s Austráliou je ešte pozoruhodné že tam „vyvážali“ vlastné siroty ktoré tam boli hrubo zneužívané, dodnes sa to rieši, a tiež to dokresľuje charakter. Severnú Ameriku ovládli po vybojovaní vojen proti Francúzom a Španielom, dnes Anglosasi tvoria základ vládnucej feudálnej vrstvy USA, a pravdepodobne sa najväčšou mierou podieľali na vyvraždení aj tohto pôvodného obyvateľstva. Impozantné skóre, bezkonkurenčné postavenie v rebríčku.

Ale toto je vlastne všetko len úvod – možno pridlhý. Dôležitejšia je súčasnosť, alebo história od II. svetovej vojny. Ako som popísal v dvoch predošlých blogoch, po II. svetovej vojne USA viedli dve významné dlhodobé teroristické kampane – najprv operáciu Gladio, potom operáciu Gladio B. Tie nebudem preberať detailne, sú v predošlých dvoch blogoch, prejdem to len sumárne.

Pre nás menej významná (priamo) operácia Gladio B zahrnovala vytvorenie a realizáciu PNAC, teda osvedčené vytvorenie teroristických skupín, ako Al Kajda, prípadne iného obrazu ohrozenia, ako „útok skupinou teroristov (vytvorenou CIA) na dvojičky“ a potom obvinenie a ovládnutie krajín s významným nerastným bohatstvom – Afganistan, Irak, Sýria, stále hrozia Iránu.

Operácia Gladio slúžila na zabezpečenie zachovania „pravicového“ smerovania Európy bez jej vedomia, a teda objednávky. Najviac bola aplikovaná v Taliansku, ktoré bolo často na pokraji víťazstva ľavice. Týkalo sa to kontinentálnej Európy, ale po prvých teroristických útokoch v Británii expert ktorý to vyšetroval vyhlásil, že toto sa nedalo vykonať bez účasti domácej špionáže (išlo o bombové útoky v Londýne). Bol okamžite vymenený a viac sa také závery neopakovali, existujú však na tú tému dokumentárne filmy, ktoré sem tam dáva Vlasat TV. Väčšina teroristických útokov v Európe má tento charakter, viď napr. tento blog. No a presne v tejto línii pokračovali po rozpustení Varšavskej Zmluvy akcie v krajinách ktoré boli predtým jej členmi. Najvýraznejšie to vidieť na Ukrajine. O revolúcii na Maidane vieme, že ju zorganizovali USA, viď tento blog a odkazy v ňom, zostrelenie MH-17 napríklad tu.

No a podľa posledných udalostí tu máme ďalšie prípady, ktoré vyzerajú v línii operácie Gladio. Vraždy novinárov na Malte a na Slovensku majú v týchto krajinách posilniť pozície pravice, presne ako to bývalo v Taliansku. Navyše, okolo Slovenska sa nachádzajú krajiny ktoré nie sú pravoverne pravicové – V4, a začína sa to dokonca šíriť, v niektorých postojoch do Rakúska a Slovinska. Tieto vraždy mohli byť napríklad varovaním. Obvinenie Ruskej rozviedky z otrávenia nejakých emigrantov v Británii, bez akýchkoľvek dôkazov, včítane odmietnutia poskytnúť vzorku otravnej látky, takisto smrdí operáciou tohto typu, len namierenou proti Rusku. Cieľom bolo v tomto prípade ovplyvniť verejnú mienku vo svete a aj v Rusku pred voľbami.

Nemôžem si pomôcť, keď sa to takto spíše, vyzerá to na nejakú vrodenú vadu predstavy o nadradenosti celej rasy. Je v tom ale aj veľmi nebezpečná zložka predstavy o schopnosti ovládnuť svet a to bez ohľadu čo na to ten svet. Veď od II. svetovej vojny prakticky nikto iný vojny neviedol a tých dnes už vyše 22 miliónov obetí majú zase na svedomí anglosaské krajiny. A pokiaľ viem, v dejinách USA ako štátu je len 21 rokov, v ktorých neviedli žiadnu vojnu. Nemôžu byť v poriadku. A časť našej spoločnosti, spolu s oficiálnymi vrstvami EÚ, oficiálne vníma tieto dve krajiny, ako akýsi vzorový príklad demokracie! A táto časť spoločnosti tu zároveň vytvorila monopolný vplyv na médiá, a zneužíva tieto médiá, verejnoprávne, na rozvracanie štátu v línii ktorú presadzujú dve spomenuté krajiny. Krajiny, ktoré ešte nie tak dávno vlastne terorizovali aj ostatné krajiny EÚ, hlavne Taliansko. Ten komunizmus bol úplne amatérsky, ale o niečo zrozumiteľnejší, lebo toto je predsa Absurdistan. Niekto nás cielene rozvracia a časť spoločnosti s tým niekým spolupracuje a aj cez RTVS, ktorú platím aj ja!

Niečo sa deje, možno zlomové momenty dvoch káuz, mainstream čuší. Bojí sa? Nesmie?

14.01.2019

Obsahuje to dve témy: MH-17 a (už zase? pýtate sa) 9/11. Ale ide naozaj o novinky voči ktorým sa mainstream zatiaľ vzduchotesne ohradil, takže info treba šíriť. Pôjde o to, ako sa to ďalej viac »

Nevyvrátiteľné, otrasné fakty 9/11, povinnosti vlády USA

09.01.2019

Som si vedomý, že táto téma nie je momentálne prvoradá, dôležitejšie sú domáce. Ja som ale toho názoru, že naša naozaj zlá domáca politická scéna je do značnej miery zavinená „vyššou“ viac »

Bomba: PSD-11 – ISIS, rozvrat, migrácia – plán ešte od Obamu!

28.12.2018

V rámci názorov na Pakt o migrácii sme mnohí vyslovili názor, že v prvom rade sa musí riešiť v krajinách pôvodu a financovať z vojnových reparácií USA a Británie. Pred pár dňami som na viac »

raketa, rusko, tos-1

Izrael oznámil, že zneškodnil raketu vypálenú zo Sýrie

20.01.2019 17:24

Oznámila to izraelská armáda po tom, ako Damask obvinil Izrael z leteckého útoku na juhu krajiny.

benjamin netanjahu

Izraelská vláda po takmer polstoročí obnovila diplomatické vzťahy s Čadom

20.01.2019 16:56

Premiér Benjamin Netanjahu označil tento krok za historický.

plyn, energie

Nemci o hrozbách pre Nord Stream 2 od USA: Nemecko je právny štát

20.01.2019 15:53

Nemecký spolkový minister hospodárstva Peter Altmaier odpovedal na hrozby sankciami zo strany USA stručne: "Nemecko je právny štát".

Národný futbalový štadión

ÚVO má výhrady k podmienkam súťaže a zmluvy na nájom Národného futbalového štadióna

20.01.2019 15:52

Úrad upozorňuje, že môže ísť o prípad vyžadujúci aplikáciu pravidiel podľa zákona o verejnom obstarávaní.

Ivan Hečko

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 120
Celková čítanosť: 339656x
Priemerná čítanosť článkov: 2830x

Autor blogu

Kategórie