Založ si blog

Projekt COVID – vakcíny – záver1

Ako vidieť z čísla „záveru“, nechávam si priestor na jeho verzie, uvidíme či postačí jednociferné. Posledne, vďaka odvážnej dôstojníčke US Army, sme sa dozvedeli dosť dôležitú položku celej aféry – niektoré zložky obsahu tej vakcíny. A teda, vzhľadom na tento poznatok môžeme vyhlásiť, že asi základné východisko je: vírus bol len na zastrašenie aby sa ľudia dali vakcinovať, ale skutočným nástrojom znižovania počtu ľudí sú tzv. „vakcíny“. Vírus bol vyvinutý na zákazku vlády USA, a bol tiež nebezpečný, ale len v takej miere ako iné chrípkové vírusy. Ale tie jedovaté látky obsiahnuté vo „vakcínach“ nenechávajú priestor na pochybnosti (najmä o úmysloch za tými „vakcínami“).

Štart celej akcie vieme, organizátorom je skupina (môžeme ju smelo nazvať mafiou) okolo nadácie Gatesovcov. Štartér akcie bol vírus COVID-19 – vyvinutý tiež na ich zákazku platenú vládou USA, v Číne.

To ale znamená, že vírus – ako taký – nebol dostatočným štartérom „pandémie“. Bol to bežný chrípkový vírus, len umele vytvorený. Na to aby chrípka „prebiehala ako pandémia“ bola nutná obrovská zastrašovacia propaganda. A do tejto propagandy sa zapojili – k tomu sa ešte vrátim – aj dôležité zložky „systému (ochrany??) zdravia“ na svetovej aj európskej úrovni – WHO a EMA. Úmyselne som spochybnil „ochrany“ v systéme zdravia, pretože podľa celého priebehu tentoraz o žiadnu ochranu nešlo. Ten systém sa zapojil do rozširovania pandémie a paniky, a účelom týchto aktivít bolo spustiť čosi ako „vakcínovú pandémiu“. Len by som zopakoval, že tento názov je opodstatnený na základe predošlého blogu.

Tie zložky obsahu „vakcín“ ktoré sme sa dozvedeli v predošlom blogu, nie sú vyčerpávajúce. Pracujú na tom aj ďalšie „zdroje“ ktoré sledujem, napr. Gumshoe News, sledujem aj Global Research. Pokúsim sa informácie skoncentrovať, napríklad už teraz môžem dať pointer na článok na Gumshoe News, z ktorého tiež niečo zahrniem – Shocking Facts — Nanotech And Toxic Ingredients In Covid-19 Vials, t.j. Nanotech a jedovaté zložky v COVID-19 ampulkách. A to je presne hlavná pointa toho o čom hovorím vyššie – sektor „Zdravotníctva“ na nadnárodných úrovniach sa zúčastňuje na vakcinácii, pričom snáď pozná zloženie tých vakcín? Ale možno nepozná, niečo som zachytil, že je tajné, a ich analýza protizákonná. Ale informácie o následkoch sú predsa dostupné nie? Kedysi sa totiž očkovalo proti ochoreniam s nula úmrtiami. Ale to sme „mali komunizmus“, t.j. z dnešného pohľadu spoločenský systém potláčajúci sobodu a ľudské práva. A teraz máme demokraciu, t.j. mali by sme mať právo aby nám skupina ktorá riadi štát – politici – zaručili, že sa tu nebudú nasadzovať žiadne vakcíny, ktoré niekde spôsobili úmrtia(!!), také niečo je predsa absurdné! A oveľa viac z hľadiska, že ide o umele vytvorený vírus, nejakým „naším spojencom“, resp. na jeho zákazku! A to isté sa týka tých vakcín, všetko to „máme doma“!! Čiže – logicky ale úplne nelogicky – my sami si znižujeme počet obyvateľov? Absurdnosti prekračujú medze. Snáď je to ináč, ale niekto by mal povedať ako teda. Ale je tu jedna vec: Ak má niekto následky, a dal sa vakcinovať na nejaký nátlak, tak musí mať možnosť, a právo, žiadať odškodnenie – a to podľa zákona! Len by som pripomenul, že u nás – oficiálne – zomrelo po tej vakcíne 7 ľudí.

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Podvod zvaný „the Great Reset“

15.12.2022

Matthew Ehret-Kump, Global Research, 17.7.2020, Strategic Culture Foundation 15.7.2020. O čom presne je ten avizovaný „podvod“, plus o čo vlastne ide, sa dozvieme hneď: Ako každý, strašne rád by som chcel žiť vo svete bez znečistenia. Veľmi rád by som videl ako ľudská civilizácia dosiahla rovnováhu s prírodou, a s rizikom toho, že budem vyzerať ako naïvný idealista, ja [...]

vagnerovci

Ruskí vagnerovci hľadali zlato, odchádzajú v rakvách

03.02.2023 13:36

Vagnerovskí žoldnieri utrpeli značné straty v bojoch v Stredoafrickej republike. Rusi sa snažili ovládnuť bane na zlato, no narazili na odpor rebelantov.

Ukrajina Rusko vojna uarus

Podľa švajčiarskeho denníka ponúkol Washington Moskve ukrajinské územie výmenou za mier. Kremeľ to poprel

03.02.2023 12:58

Správu denníka, podľa ktorého Washington v polovici januára ponúkol Moskve pätinu ukrajinského územia, odmietla predtým aj USA.

Daniel Lipšic

V mieste bydliska Daniela Lipšica nahlásili výbušninu, hrozba sa nepotvrdila

03.02.2023 12:55, aktualizované: 13:29

Ako komentoval špeciálny prokurátor, nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú žiadnu hranicu.

Polícia / Kontroly / Bezpečnosť na cestách /

Polícia obvinila vodičku, ktorá po nehode v Bytči nafúkala 3,44 promile alkoholu

03.02.2023 12:02

Vodička z doposiaľ presne nezistených príčin pri prejazde cez pravotočivú zákrutu prešla do protismeru.