Založ si blog

Pokračovanie o aktivitách Pfizeru

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola

Refusing the False Narratives Has Real Consequences – Odmietanie tých lživých historiek môže mať reálne následky.

Ako Dr. Bell správne vypichuje, tieto nové pozície verejného zdravia nie sú iba „trochu nesprávne“. Všetky sú “buď neetické, alebo úplne nezmysly, v protiklade s predošlou ortodoxnosťou verejného zdravia.” Skutočne, väčšinou sú to klasické Orwellovské „doublespeak“ a sú o 180 stupňov obrátené od pravdy.

Ale je to práve ten prudký obrat od reality faktov, ktorý znemožňuje ich spochybňovať, pretože ak ich spochybňujete, tak teraz spochybňujete “celú súčasnú hierarchiu verejného zdravia,” hovorí Bell.

Ak citujeme pána menom Dr. Anthony Fauci, vy neútočíte na neho, ak kritizujete jeho iracionálne preskakovanie (flip-flopping), vy kritizujete vedu ako takú. Ak spochybňujete ktorúkoľvek z tých na fantázii založených „povier“ (beliefs), stávate sa vlastne popieračom vedy, a riskujete tým svoju reputáciu a zamestnanie. Na nešťastie, tie riziká nie sú imaginárne.

Z toho sa dá dostať len tak, že jednoducho odmietnete klamať, alebo kryť klamstvá iných… [Tá] pravda sa chytí, dobehne, jedného dňa, tých ktorí to nedokážu … Je oveľa lepšie odísť včas a žiť v dôstojnosti. ~ Dr. David Bell

Tie tresty za odmietanie týchto falošných historiek sú veľmi reálne a veľmi tvrdé. Mnoho doktorov a vedcov, ktorých reputácie a príspevky k verejnému zdraviu boli bezchybné (beyond reproach) po celé dekády, boli obratí o dvoje medecínske licencie a stratili zamestnanie, za to, že otvorene prehovorili proti týmto COVID bludom (hovoríme stále o vakcínach).

Takže, kam sa odtieľto môžeme pohnúť? Ako ukončíme toto šialenstvo a vrátime sa k verejnému zdraviu založenému na realite?

Zatiaľčo zveľaďujú financie svojho „priemyslu“, verejní zdravotní profesionáli degradujú sami seba, a zradili spoločnosť,” píše Bell. “Tá zrada, založená na ustavičnom klamaní, je niečo, za čo budú nevyhnutne stáť pred následkami.…

A nakoniec, aj tí najoddanejší nasledovatelia začnú pochybovať o zmysle nasadzovania si masky vo dverách reštaurácie len aby si ju dali dole o 10 krokov ďalej, alebo vakcinácie veľkých populácií proti ochoreniu voči ktorému sú už imúnni, zatiaľčo zomrú na iné choroby, ktorým sa dnes už ľahko dá predísť.

Dôstojníčka US Army varuje pred vakcínami

27.11.2022

Prečo tento článok prekladám je povedané v úvodnej vete autora: Článok vyzdvihuje značnú odvahu lekárky a vyššej dôstojníčky US Army, ktorá napadla tú nebezpečnú hlúposť a antivedecký charakter inštitúcií verejného zdravia. Postavila sa proti tým donucovacím postupom na vynucovanie injekcií COVID vakcín pre značne veľké segmenty populácie, ktoré im pritom [...]

Zisky cez podvody, finančná Supernova Pfizeru, a umenie Skutočne Poriadnych Klamstiev

23.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Môj úvod: Toto je len „prvý diel“, hoci je pomerne samostatný; Pokračovanie ešte nemám preložené, a bolo by to aj ako celé pridlhé. Text: Po celé dekády bola normou zdravotná starostlivosť sústredená na pacienta, a pacienti mali nielen právo, ale aj povinnosť, zúčasťňovať sa na plánovaní a nasadzovaní tej starostlivosti. [...]

Zhrnutie COVIDu a „vakcín“

21.11.2022

Napriek akémusi momentálnemu útlmu, tá mánia „vakcinovania“ sa stále vznáša nad ľudstvom ako reálna hrozba. Pritom sú zároveň známe nasledujúce „úkazy“, ktoré s vakcinovabím súvisia (zdroj je Gumshoe News, Global Research, a iné zdroje): Vakcíny v niektorých krajinách už spôsobili viac úmrtí ako ochorenie spôsobené vírusom COVID, proti ktorému mali [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

Kolikova mensi

Kolíková: Kvôli Matovičomu rozpočtu prídeme o stovky miliónov z plánu obnovy

27.11.2022 18:30

Situácia bola osobitne Igorom Matovičom tak vyeskalovaná, že zdravotníctvu hrozil krach, hovorí exministerka spravodlivosti a poslankyňa strany SaS Mária Kolíková.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 419
Celková čítanosť: 1594967x
Priemerná čítanosť článkov: 3807x

Autor blogu

Kategórie