Založ si blog

Ako fungujú, alebo aj „fungujú“, mRNA vakcíny

Táto téma je už odo mňa pomaly „otrepaná“, ale – v Európe sa dopyt po vakcínach výrazne spomalil, začínajú sa pýtať. Takže – našiel som na webe Gumshoe News – Austrália – výbornú online prednášku k ohrozeniu z vakcín – rozpráva pán menom Cris Crutch. Pripomenul by som ešte, že pritom Austrália nemá žiadnu pandémiu, lebo od začiatku nasadila liečenie ľudí, a teda vakcíny nepotrebuje. Link na prednášku je:

https://gumshoenews.com/2021/02/24/chriscrutch-explains-vaccine-and-the-predicament-facing-us/

Slovo v linku „predicament“ znamená „ošemetná vec“ a ako uvidíme, je použité oprávnene. Prednáška je vo výbornej angličtine, ale je to hodne dlhé a je zložité si to zapisovať a počúvať. Ale, vzhľadom na skutočnosti ako napríklad, že pri predošlých vakcínach tohto typu všetky pokusné zvieratá pokapali, takže tentoraz boli vynechané a išlo sa rovno na ľudí, som si povedal že na ňu upozorním. Zvieratá pokapali keď sa stretli so živým vírusom proti ktorému mala byť tá vakcína. Ide sa teda rovno na ľudí, ktorí zjavne znesú viac, a s informáciami sa „mierne“ manipuluje. Nejaké myšlenky som si teda zapísal, ale ešte sa k tej prednáške asi vrátim. Postrehy:

Tá vakcína typu mRNA mení funkciu DNA do ktorej sa zabalí. Ide o vlastnú DNA človeka ktorému tú vakcínu pustili do tela.

Sú stovky ľudí ktorí ešte žijú, ale sú doživotne invalidi.

They are hacking the human body – „nabúravajú sa“ do ľudského tela (ako do cudzieho počítača).

Seeking to gain control over the human mind, body, …turning you into an iphone – pokúšajú sa získať ovládanie nad ľudským mozgom, telom,… urobiť z vás iphone.

Can the RNA be later modified? Track and trace everybody by nano-particles – Možno tú RNA neskôr prípadne modifikovať? Stopovať a sledovať všetkých cez nano-častice.

99,5 % šanca že nezomriem keď dostanem vírus, po očkovaní sa zhoršuje! Zrejme to vychádza, pretože je tu pravdepodobnosť že to dostanem – ktorá je nejaké číslo menšie ako 1, a potom až pravdepodobnosť že tomu podľahnem – pravdepodobnosti – čísla menšie ako 1 – sa násobia. V tomto prípade je teda pravdepodobnosť že zomriem – bez očkovania – na základe štatistiky – 0.05. Očkovanie to ťažko môže ďalej znížiť, ale tá cudzia mRNA v mojom tele môže riziko zvýšiť, viď ďalej.

Pre Pharma firmy sme my – občania Zeme – experimentálne prostredie, t.j. pokusné králiky.

Chris tam spomína ako významné ohrozenie tzv. ADE – Antibody Dependent Enhancement. Toto som si našiel, aby som to vedel opísať, keďže to zrejme odborníci považujú za výrazné ohrozenie zaočkovaných. V tomto, zdá sa, spočíva možno to najväčšie nebezpečenstvo tohto „nedorobku“, niekedy sa menej presne volá imúnne posilnenie – immune enhancement, alebo posilnenie choroby – disease enhancement. V prípade, že sa vírus naviaže na suboptimálne protilátky, posilní to jeho vstup do hostiteľskýcu buniek, za čím nastáva jeho replikácia. Teda antivirálne protilátky zafungujú ako posilnenie virálnej infekcie, t.j. naočkované „protilátky“ rýchle rozmnožujú vírus a prispejú k smrti zaočkovaného, zhruba takto: Ten vírus “oklame” proces phagocytózy imunizačných buniek a použije protilátky hostiteľa ako Trójskeho koňa. Skupiny vírusov ktoré to dokážu sú práve Flavivirusy také ako Dengue virus, Vírus žltej horúčky, Zika vírus, Coronavírusy, včítane alfa a beta coronavírusov, Orthomyxovírusy ako chrípka, Retrovírusy ako HIV, a Orthopneumovírusy ako RSV. Tie následky sú samozrejme dôsledok toho, že sa montujeme do úrovne o ktorej v súčasnosti nič nevieme, len niekoľko Magorov, ktorí „nevědí co by roupama“, si to chce vyskúšať – pravdepodobne ako budúci nástroj ovládania ľudí.

Ešte si to niekedy pustím, a zapíšem ďalšie veci.

Blog pôvodne vyšiel na webe Slovanské Noviny.

Väčšinu obetí zabilo neliečenie COVIDu – zákon

14.04.2021

ZÁKON z 21. októbra 2004 o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov Vsuvka: Možno je táto verzia zákona stará, ale táto časť zákona čo som skopíroval sa určite pri zmenách nemení: § 4 Úvodné ustanovenia Zdravotnú starostlivosť a služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej [...]

Posledné vakcinačné kotrmelce prezradili Hru s Vakcínami

11.04.2021

Podtitul: Systém odvádzania krvi z mozgu (Venous Sinus), kde krv tečie pomaly, má zjavne predispozíciu na krvné zrazeniny po Vakcinácii od Astra-Zeneca. Dr. Meryl Nass, Global Research Najprv dve „hlásenia“ – linky: EMA, Zodpovedný útvar EÚ, povedala, že skúma najmenej 44 prípadov zriedkavých zrazenín v mozgu a najmenej 14 úmrtí medzi približne 9.2 milión vakinácií v [...]

Porovnanie – Očkovanie : Ivermectin = Izrael : Zimbabwe, plus my

09.04.2021

Keďže vedenie EÚ hrá s Big Pharma a teda my sme tiež tlačení do očkovania, a dokonca EMA neschválila nasadenie Ivermectinu, ten v nadpise uvedeý „súboj“ sa nás týka. Okomentujem až na záver, takže: Dee McLachlan, Gumshoe News: Ešte na začiatok upozornenie: Ak chcete pozerať grafy, treba si otvoriť originálny článok. Počet obyvateľov Izraela je skoro 8.8 miliónov, a [...]

GLOBSEC, Zaorálek

Vypitvané ministerstvo? Rošáda s českou diplomaciou nevyšla

14.04.2021 21:48

Mal to byť manéver na dva ťahy. Minister kultúry by sa presunul na čelo diplomacie a jeho miesto by obsadil náchodský starosta. Rošáda ale nevyšla.

Jens Stoltenberg

Stoltenberg: NATO začne do mája sťahovať svojich vojakov z Afganistanu

14.04.2021 21:21, aktualizované: 21:35

Stoltenberg pripomenul, že NATO má v súčasnosti v Afganistane približne 10-tisíc vojakov.

pocasie-15-4-2021

Počasie sa obracia, kedy sa opäť vrátia jarné teploty?

14.04.2021 18:47

To najhoršie či skôr najzimšie má Slovensko za sebou. Počasie sa bude stále viac podobať jari, ktorá tu podľa kalendára už dávno je.

Jan Hamáček / Andrej Danko /

Hamáček pôjde do Ruska rokovať o Sputniku V, sprevádzať ho bude Danko

14.04.2021 18:00, aktualizované: 20:34

Český minister vnútra a zahraničia účasť Danka na rokovaní vysvetľuje tým, že využíva všetky kontakty, ktoré má vo svete, aby pre občanov Česka zabezpečil potrebné vakcíny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 278
Celková čítanosť: 994881x
Priemerná čítanosť článkov: 3579x

Autor blogu

Kategórie