Založ si blog

Nebezpečná hra „Novičok“ pokračuje – Británia dnes a Nemecko 1933

Nadväzujem týmto na predchádzajúci blog, prekladom článku od autora menom Erich Zuesse: USA a ich spojenci úspešne skrývajú podklad na základe ktorého boli Ruskí diplomati vyhostení z ich krajín — vyhostení na základe doteraz nedokázaných obvinení, že Ruská vláda stojí za otrávením Sergeja a Júlie Skripaľovcov v Salisbury, Anglicko, 4. Marca. V stredu, 4. Apríla, Výkonný Výbor Organizácie za Zákaz Chemických Zbraní (OPCW) odmietol návrh Ruska aby OPCW preskúmalo zdroj jedu ktorý bol pri útoku použitý. 14 zo 41 krajín OPCW súhlasilo s preskúmaním; 9 sa zdržalo hlasovania; 17 bolo proti; 1 chýbal.

German Radio uvádza titulok “EU stands behind Russian culpability in Skripal poisoning: Európska Únia potvrdila, že Rusko je pravdepodobne zodpovedné za útok nervovým jedom Novichok. Toto prichádza napriek neschopnosti UK určiť zdroj chemikálie.”

Vec rozhodnutá hlasovaním je, že vyhostenia Ruských zástupcov v krajinách ktoré sú partnermi USA musia platiť iba na základe obvinení Ruska vládou UK z viny, bez akýchkoľvek dôkazov čo by ju podporili. V podstate, čo bolo predmetom v tomto hlasovaní bolo, či verejnosť, v každej z týchto krajín, má veriť vine Ruska bez predloženia akéhokoľvek dôkazu, že Rusko je vinné. Toto rozhodnutie Výkonného Výboru OPCW znamená „áno“ na tú otázku.

Toto znamená, že akékoľvek vojny ktoré by začali, alebo sa zintenzívnili, na základe týchto obvinení, sa majú považovať na ‘oprávnené’ obyvateľmi prinajmenšom partnerských krajín USA, pretože vlády týchto národov tak hovoria, a pretože majú pozíciu aby blokovali preskúmanie zo strany OPCW akýchkoľvek dôkazov ktoré k tej veci existujú.

Podobne, 20. Marca 2003, USA a niekoľko partnerov obsadili a zničili Irak na základe tajných ‘dôkazov’, ktoré verejnosti, v týchto ‘demokraciách’, nebolo umožnené vidieť, ale o ktorých ‘dôkazoch’ dnes vieme, že boli sfalšované.

Existujú mnohé príklady kedy vojny začali na základe útokov vykonaných Nacistami, alebo USA, alebo inými fašistickými vládami, a vopred nastavené tak, aby boli nesprávne pripísané vláde krajiny, na ktorú sa malo zaútočiť a obsadiť ju: bežne používaná fráza v týchto prípadoch je udalosť typu “false-flag” (pod falošnou vlajkou). Toto sa robí aby bolo ‘ospravedlnenie’ invázie. Samozrejme, vyhostenie diplomatov nie je invázia, ale bežne sa robí ako príprava k invázii. Obvykle jej predchádzajú ekonomické sankcie; potom prídu vyhostenia; potom, možno mesiace alebo dokonca roky neskôr, ozbrojená invázia.

Každý občan týchto krajín preto bude musieť sa rozhodnúť vo veci, či jeho vláda je skutočnou demokraciou, ktorá vstupuje do vojny ako demokracia, alebo v skutočnosti je diktátorská, ktorá obsadzuje cudzie krajiny na základe zjavných klamstiev — podvedenie vlastnej verejnosti útočiacej krajiny, v podstate vo vojne proti vlastnej verejnosti, nielen proti obsadzovanej krajine. Stalo sa tu už mnohokrát; mohlo by sa to stať znova. Ale tentoraz by cieľom bolo Rusko, nie Irak alebo iná taká slabá krajina. Dôsledky toho by mohli byť ohromujúce.

Ak chcete čítať najnovšie a dokonale čestné informácie o vývoji týchto udalostí, informácie také spoľahlivé ako je možné, a ktoré neobsahujú žiadne špekulácie, odporúčam tento článok.

Môj dodatok: Zdá sa, že od nás nebol nikto vyhostený. Ale nie som si istý, že by sme sa dokázali, čím myslím vládu alebo zástupcov vo vzťahu na USA, prípadne aj na EÚ, v kritickom prípade naznačenom v predposlednom odseku, postaviť na správnu stranu. Nie je to dobrý pocit. Na podopretie tohto pocitu uvediem nasledujúcu pasáž:

Británia obvinila a odsúdila Rusko za niečo čo Rusko vlastne nemohlo urobiť a teda zrejme neurobilo. Neposkytla vôbec žiadne dôkazy, napriek tomu „medzinárodná komunita“ pod organizáciou USA, realizovala „odvetné kroky“ ktoré sú úplne neopodstatnené.

V roku 1933 v Nemecku, mesiac po tom ako sa Hitler stal kancelárom, bol podpálený Reichstag. Z podpaľačstva a pokusu o zvrhnutia vlády boli obvinení Marinus van der Lubbe, Ernst Torgler, Georgi Dimitrov, Vasil Tanev a Blagoi Popov. Na súde bol prítomný aj premiér Göring.

Ak by sa toto stalo dnes v Británii, vec by sa vôbec nedostala na súd. Skupina expertov by vyhodnotila podklady, spracovala obvinenie a vyniesla rozsudok, asi takýto (viď predošlý blog):

Toto treba vnímať ako potvrdenie ako vážne svet berie pokračujúcu globálnu kampaň komunistov na podrývanie medzinárodného mieru a stability, ohrozovania suverenity a bezpečnosti krajín po celom svete, a rozvracanie a diskreditovanie Nemeckých inštitúcií….vinní.

V priebehu súdu toto povedal Göring Dimitrovovi:

Göring: Ja vám poviem čo Nemeckí ľudia už vedia. Vedia že vy sa chováte hanebným spôsobom! Vedia, že ste Komunistický podvodník, ktorý prišiel do Nemecka aby podpálil Reichstag! V mojich očiach ste nič, len lump, ktorý patrí na šibenicu!“

Vzhľadom na toto, pozíciu Göringa a typ štátu kde sa to odohrávalo by človek očakával že Dimitrov na tej šibenici skončí. Ale –

Vo svojom verdikte, Sudca Bürger si dal záležať aby podčiarkol, že verí že skutočne išlo o Komunistickú konšpiráciu s cieľom spáliť Reichstag, ale deklaroval, s výnimkou Van der Lubbeho, že neboli postačujúce dôkazy pre spojenie obžalovaných s ohňom a údajnou konšpiráciou. Ostatní boli oslobodení a vyhostení do Sovietskeho Zväzu.

Neuveriteľné, čo?

EÚ – Slovensko love-story: komplexne, aj so svokrou

13.10.2018

Prijímanie Slovenska (krajín V4) „do Európy“ - úvodzovky preto, že tvoríme jej stred – vlastne možno vnímať aj z pohľadu histórie vývoja zväzku - dvorenia, súhlasu, uzavretia zväzku, viac »

Stavba EÚ: Tehly lží a poloprávd v „korektnej“ malte z Newspeaku (plus k ďalšej vražde novinárky)

08.10.2018

Ten nadpis zhrnuje charakteristiku EÚ cez moje dva posledné blogy, ale ešte to stále nie je ani zďaleka všetko. To stále nezahrnuje zákulisné teroristické akcie a „korektné“, tzv. humanitárne viac »

A teraz o tom ako sa pravda stala „nekorektnou“, resp. čo sa deje a nehovorí sa to

22.09.2018

Po predošlom blogu venovanom „informáciám o tom čo sa nedeje“, teraz k tomu čo sa deje, ale je prehlušované „informáciami“ o tom čo sa nedeje. Do tejto témy prispievajú viacerí blogeri viac »

protest, brexit

V uliciach Londýna ľudia žiadajú ďalšie referendum o brexite

20.10.2018 15:17

Opoziční labouristi hovoria o "historickom momente demokracie" v krajine.

danko, práca

Stratená či odprataná, Slovač si z Dankovej 'rigorózky' robí srandu

20.10.2018 14:43

Prinášame vtipné reakcie sociálnych sietí na kauzu stratenej rigoróznej práce šéfa SNS Andreja Danka.

Ekonomika, lupa

Kažimír: Vyrovnaný rozpočet môže byť už o rok, ak bude šťastie a dobrá vôľa

20.10.2018 14:27

Pri troche dobrej vôle a šťastí bude štát hospodáriť vyrovnane už v budúcom roku, uviedol minister financií Peter Kažimír.

Rajecké Teplice Kunerad Zámok Požiar

Zámok v Kunerade zasiahol rozsiahly požiar

20.10.2018 13:52

Na likvidáciu požiaru nasadili tri profesionálne jednotky a tri dobrovoľné hasičské zbory.

Ivan Hečko

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 290129x
Priemerná čítanosť článkov: 2711x

Autor blogu

Kategórie